Pysznie w firmie! Podaruj wyjątkowy upominek partnerom lub współpracownikom!


Jak się okazuje reklama i słodycze to idealne połączenie. Na rynku obecnych jest wiele firm, które oferują reklamowe słodkości, jednak warto zastanowić się, którą ofertę wybrać. Przed nami początek wiosny - zbliżają się Święta Wielkanocne, a wcześniej jeszcze Dzień Kobiet i Pierwszy Dzień Wiosny.Z połączenia ręcznie wykonanych słodyczy, przygotowanych specjalnie pod klienta powstają niepowtarzalne produkty, którymi można wzmocnić nasz wizerunek w oczach klientów, partnerów, współpracowników i koleżanek i kolegów z pracy.

Zbliża się Dzień Kobiet, czyli święto, które przeżywa swoje wzloty i upadki, jednak tradycja obdarowywania pań 8 marca wciąż jest obecna. Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Kobiet - dla współpracowników, partnerów handlowych lub po prostu koleżanki z pracy - podaruj słodki prezent! Oczywiście wiele Pań zastrzega się, że są na diecie, ale unikatowym słodkościom naprawdę trudno się oprzeć. Dlatego ręcznie wykonane słodycze to świetny pomysł na umilenie dnia!

Okres Wielkanocy to również czas, kiedy wraz ze świątecznymi życzeniami warto przesłać drobny upominek. Oczywiście nie muszą to być jajka lub czekoladowe zajączki. Pyszne, ręcznie wykonane słodycze z pewnością będą miłym dodatkiem do tradycyjnej wielkanocnej kartki.

Na rynku jest wiele firm, które specjalizują się przygotowaniu słodyczy reklamowych. Warto jednak postawić na jakość i unikatowość proponowanych produktów. Trzeba zawsze pamiętać, że poza ciekawym wyglądem liczy się oczywiście smak! Firma Majami z Bełchatowa od 25 lat ręcznie produkuje cukierki według starej regionalnej receptury. Słynie przede wszystkim z pysznych, tradycyjnych krówek, ale w ofercie ma także sezamki, mleczko w czekoladzie oraz krówki angielskie. Warto odwiedzić stronę majami.pl i sprawdzić jakie jeszcze pyszności są do wyboru.

0 komentarze

Czekam na Twoją opinię